لیست تمام بازی هایی که در نوامبر ۲۰۱۶ منتشر می شوند

لیست بازی های ps4

نوامبر ماه بزرگی برای گیمرها در سراسر جهان می باشد، در آستانه کریسمس معمولا شرکت های بزرگ صنعت بازی تمام تلاش خود را برای ارائه دستاوردهای خود می کنند. نوامبر امسال نیز از این قضیه مستثنا نبوده است. انتشار عناوین بازی محبوبی مانند  Call of Duty: Infinite Warfare و Final Fantasy XV -بازی ای که گیمرها مشتاقانه منتظر انتشار آن هستند- و همچنین عرضه کنسول جدید PS4 Pro سونی تنها جزئی از وقایع ماه نوامبر امسال بوده اند. اما نوامبر هنوز به پایان نرسیده و همچنان عناوین جدید در راه هستند. در زیر شما می توانید فهرست انتشار مهمترین عناوین بازی که در ماه جاری را مشاهده کنید.

 

۱- انتشار Call of Duty: Infinite Warfare در ۲ نوامبر (Xbox One, PS4, PC)

بازی call of duty infinit warfare

بازی ندای وظیفه یا همان کال آف دیوتی خودمان اینبار در ورژن اینفینیت وارفار (جنگ بی‌نهایت) منتشر شده است و جنگ ها در آینده ای دور انجام می‌شوند. شما به عنوان کاپیتان نیک ریس، یک خلبان درجه یک در عملیات های ویژه، وظیفه رهبری خدمه هواپیما را تا شکست کامل دشمن که قصد تسلط بر تمام منظومه شمسی را دارد خواهید داشت.

 

۲- انتشار Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (Xbox One, PS4, PC)

بازی Dishonored 2 که هفته پیش منتشر شد به شما قابلیت کنترل از ملکه امیلیکالدوین و کوروُ آتانو که برای بازگرداندن قدرت و نفوذ خود بر امپراتوری جزایر با هم رقابت می کنند قرار می دهد. این بازی نیز از سری بازی های ps4 محبوب محسوب شده و طرفداران زیادی دارد.

 

۳- انتشار عنوان Pokemon Sun/Moon در ۱۸ نوامبر (۳DS)

پوکمون خورشید و ماه

بازی پوکمون ماه/خورشید نیز از عناوین پرطرفدار بازی برای دارندگان کنسول نینتندو ۳ds می باشد. در این بازی شما در منطقه ای به نام Alola که از جزایر هاوایی الهام گرفته شده قرار دارید و پوکمون های جدید زیادی برای گرفتن دارید. همانند بازی های دیگر پوکون در این سری نیز، شما به عنوان یک مربی جوان بازی را شروع می کنید تا با کسب تجربه در نبرد پوکمون ها وارد شوید.

 

۴- انتشار Watch Dogs 2 در ۱۵ نوامبر برای Xbox One و PS4 و در ۲۹ نوامبر برای PC

کاور watch dogs 2

بدون شک جنجالی ترین خبر ماه نوامبر، خبر انتشار بازی Watch Dogs 2 برای PS4 و Xbox One بوده است. در واچ داگز ۲ ما از خیابان های تاریک و غمناک شیکاگو دور شده و به شهر رنگارنگ و زیبای سان فرانسیسکو وارد می شویم. با یک شخصیت جدید در بازی طرف هستیم و انبوهی از ابزارآلات جدید برای هک و نفوذ به شبکه های جاسوسی. واچ داگز ۲ تنها برای محو کردن ناکامی سری اول این بازی پای به میدان گذاشته!

در زیر می توانید تریلر سینمایی واچ داگز ۲ را از کانال آپارت گیم پرو مشاهده کنید:

 

۵- انتشار Final Fantasy XV در ۲۹ نوامبر (Xbox One, PS4)

بازی final fantasy xv

پس از نزدیک به یک دهه انتظار، بالاخره ورژنی جدید از بازی محبوب فاینال فانتزی به نام Final Fantasy XV منتشر می شود. شما به عنوانناکتیس، ولیعهد پادشاه بریتانیا شاه لوییس وظیفه پس گرفتن میهن خود از امپراطوری نیفلهایم را در یک سفر حماسی و ماجراجویانه به ایمارک خواهید داشت.

 

برنامه کامل انتشار عناوین مختلف بازی در نوامبر ۲۰۱۶ :

 

برنامه انتشار بازی های ps4

مطالب مشابه

Xbox-One-S-Gears-of-War-4-Controller

مایکروسافت از باندل Xbox One S عنوان Gears of War 4 پرده برداشت

از دیدگاه زیبایی شناختی، آمریکایی ها در زمینه ساخت باندل...